Image Alt
  |  Nábor

Nabíráme členky do party.

Přidejte se k nám! Už vám tady držíme místečko.

Zapište se k nám a vstupte do nádherného světa moderního mažoretkového sportu! Máte možnost připojit se přímo k Mistryním ČR 2019 a Vicemistryním Evropy 2019! V průběhu roku ale nejprve zavolejte trenérce a domluvte se na možnostech nástupu. Ceny níže jsou orientační, přesné podrobné info dostanete u trenérky. Ukázkovou hodinu máte u nás ZDARMA, domluvme se na ní!

 • Little kadetky
 • 1500
  • Ročníky 2017 – 2014
  • Úplné začátečnice
  • Nejzákladnější pohybová průprava
  • Nejjednodušší práce s hůlkou
 • Kadetky
 • 1900
  • Ročníky 2013 – 2010
  • Začátečnice a lehce pokročilé
  • Základní pohybová průprava
  • Základní práce s hůlkou a pompony
 • Juniorky
 • 1900
  • Ročníky 2009 a starší
  • Pokročilé závodnice
  • Pokročilá pohybová průprava
  • Nejtěžší práce s hůlkou a pompony

Nejčastější otázky.

Na tohle se nás ptáte nejvíc. S jakoukoli další nejasností se obracejte přímo na trenérku. Telefonicky.

Moderní mažoretka cvičí s twirlingovou hůlkou, ve třpytivých šatech, jaké mívají třeba krasobruslařky nebo gymnastky. Sestava pak snoubí prvky tance, baletu, gymnastiky a náročné práce s náčiním. Pochod už představuje jeden z méně četných typů kroku, resp. práce nohou. Místo něj holky točí piruety, skáčou – a to všechno zpravidla pod roztočenou hůlkou, kterou předtím vyhodí 8 metrů vysoko.

Zajímá vás podrobnější pohled do zákulisí, náš přístup k výchově mladých sportovců a 10 let existence, které jsme oslavily v roce 2019? Přečtěte si rozhovor, který poskytla naše trenérka Lenka časopisu! Má příhodný název “Zapomněli mi včas říct, že to nejde”

Trénujeme na Praze 8 v Troji a Kobylisích. Přesná místa najdete v detailu vaší věkové kategorie.

Orientujte se podle ročníku narození. A pro jistotu si ověřte u trenérky, jestli daná kategorie ještě nabírá nové členky. Moc ale neváhejte; čím déle sezóna běží, tím hůř se vám bude dohánět náskok ostatních! A tím nižší šanci máte na přijetí ještě letos. Takže pokud o nás uvažujete, hned žhavte sluchátko!

Bohužel, nemůžete. Jsme závodní skupina a děláme týmový sport. Na celoroční 100% docházce všech členek závisí naše výsledky i veškerý nácvik synchronu, práce ve dvojicích či (pod)skupinách. Navíc se nebavíme jen o pátcích / úterkách. V sezóně nám soutěže a vystoupení zaberou i většinu víkendů, jezdíme po celé ČR. Pokud nejste připraveni do toho jít naplno, vyberte si raději místo závodního týmu některý z volnočasových kroužků. DDM Spirála jich má na výběr spousty.

Týká. Do soutěžních sestav se snažíme postavit každého, kdo poctivě dochází a trénuje. Tedy i nováčky.

Možností je víc:

1/ Osobně na náborové ukázkové hodině. Děláme je párkrát do roka, zpravidla v květnu a červnu. Pro aktuální termíny sledujte náš Facebook. Není žádný v dohlednu? Čtěte dál.

2/ Telefonicky u trenérky. Lenky Kotvové. Zavolejte jí na 604 354 417. Prima je, že se jí rovnou můžete zeptat na všechno, co vás zajímá.

3/ Na mailu exploze@centrum.cz. Tam to bude ale na delší lokte. Všeobecně trávíme víc času v tělocvičně a na závodech než na internetu. No a na mail nelezeme už skoro vůbec.

4/ Přes oficiální portál DDM Spirála. Ty škatulky o kousek výš. Stejně se jim nevyhnete. Pokud ale školní rok už běží, zavolejte nejdřív trenérce. Aby o vás věděla, případně vám držela místo. A taky vám řekla, kdy můžete přijít na první hodinu.

Rámcový počet se dozvíte v detailu kurzu na stránkách DDM. Počítadlo má ale zpoždění, zápisy se propisují až ve chvíli jejich ručního potvrzení pracovníkem DDM. Rok 2020 navíc postihla nemilá technická novinka: pokud vidíte 0 naplněných míst, tj. 100% volnou kapacitu ve všech našich kurzech (např. volno 15/15), jedná se o přetrvávající technickou chybu na straně daného webu. Všechny naše kategorie už evidují řádně zapsané, potvrzené členky. Počet volných míst tak bohužel není vidět ani rámcově. Odstranění chyby by měl poskytovatel zajistit do konce června. Se zápisem tedy, prosíme, neotálejte a pokud by vám nešel, informujte se na uvedeném telefonu, zda nedošlo k naplnění kapacity kategorie. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Ukázka naší činnosti.

Rádi byste se zúčastnili ukázkové hodiny? Bohužel, pandemie koronaviru přehodila výhybku všech dosud zajetých kolejí. Obvykle jsme otevíraly každý květen, červen a první trénink v září své brány pro zvědavé zájemce. Kteří si mohli hodinu s námi vyzkoušet a až poté se závazně zapsat. Korona to ale změnila. Samy jsme na dlouhé měsíce přišly o veškerou činnost. Těšíme se jak malé, až se budeme moct vrátit do tělocvičny. Ale může se ze dne na den měnit, za jakých podmínek ne/budeme moci přijmout návštěvy, případně v jakém množství. Proto vám ukazujeme ve videu to, co byste na naší hodině viděli osobně ukázané děvčaty: naše soutěžní sestavy, k nimž směřuje veškeré naše celoroční snažení. Pokud se vám líbí, máte vážný zájem, ale před zápisem potřebujete více informací, uchylujeme se letos při této výjimečné situaci k předzápisovým informacím výhradně telefonicky. Pokud vás cokoli zajímá, neváhejte volat na číslo 604 354 417. Naším cílem je od začátku září skočit plnýma nohama do plnohodnotných tréninků pro registrované členky. Nebo vlastně i dřív než v září. Ale tam dostanou pozvánku jen již přihlášení... 😊 PS: Pokud vidíte v zápisovém systému DDM 0 naplněných míst, tj. 100% volnou kapacitu ve všech našich kurzech (např. volno 15/15), jedná se o technickou chybu na straně daného webu. Všechny naše kategorie už evidují řádně zapsané členky, počet volných míst tak bohužel letos ještě při tom všem mimořádném není vidět. Odstranění chyby by měl poskytovatel zajistit do konce června. Se zápisem tedy, prosíme, neotálejte a pokud by vám nešel, informujte se na uvedeném telefonu, zda nedošlo k naplnění kapacity kategorie. Děkujeme za pochopení.

EXPLOZE Praha.

Glowackého 555/6, 181 00 Praha 8
(+420) 604 354 417
exploze@centrum.cz