Jdi na obsah Jdi na menu

Nábor mezi Mistryně České republiky 2019

Mažoretky EXPLOZE Praha, Vicemistryně Evropy 2019, čtyřnásobné Mistryně České republiky 2019, Vicemistryně České republiky 2018 a dvojnásobné Mistryně České republiky 2017, přijímají nové členky pro školní rok 2019/20. Do všech věkových kategorií, ročníky 2016 a starší, začátečníky i pokročilé. S přihlašováním ale moc neváhejte –  po naplnění kapacit nábor uzavřeme. Stavte se tedy na nábor a zajistěte si své místo včas!

Nábor nových členek proběhl 3. května, 7. června a 6. září 2019. Nyní je už výuka v plném proudu. Bližší informace zde, veškeré aktuální informace pouze na našem Facebooku. Webové stránky nejsou aktualizované. Zápisy přes portál DDM Spirála: little kadetky, kadetky, seniorky. Je vaše věková kategorie plná? Urychleně se zapište na stejném místě na čekací listinu. A informujte se u trenérky o aktuálních možnostech na tel. 604 354 417.

 

Těšíme se na vás! wink

Zn.: Níže vám zodpovídáme nejčastější otázky. S dalšími dotazy nebo pro přihlášení volejte trenérce na tel. 604 354 417.

nabor-2020-modry.png

Kdy a kde trénujete?

Trénujeme na Praze 8 v Troji a Kobylisích.

Pro vaši představu v roce 2018/19 to bylo v těchto časech:

Tým přípravka (cca 5 - 9 let): každý pátek 14 - 16h na ZŠ Glowackého + občasné soustředění So a Ne 10 - 14h na ZŠ Mazurská

Tým juniorek (cca 9 - 15 let): každý pátek 16 - 18h na ZŠ Glowackého + občasné soustředění So a Ne 14 - 18h na ZŠ Mazurská

Výběrové sóloformace: každý pátek 18 - 19h na ZŠ Glowackého

Informace k roku 2019/20 se dozvíte osobně na náboru.

 

Který tým si mám vybrat?

Rozřazení provádí trenérka. Závisí na věku i stupni výkonnosti. Přípravka je vhodná pro mladší děvčata, úplné začátečníky a lehce pokročilé. Juniorky přibírají hlavně starší a pokročilé mažoretky. Nemáme na to ale striktní škatulky, každého posuzujeme individuálně.

 

Mohu chodit jen někdy? Pátky se mi občas nehodí.

Bohužel, nemůžete. Jsme závodní skupina a děláme týmový sport. Na celoroční 100% docházce všech členek závisí naše výsledky i veškerý nácvik synchronu, práce ve dvojicích či (pod)skupinách. Navíc se nebavíme jen o pátcích. V sezóně nám soutěže a vystoupení zaberou i většinu víkendů, jezdíme po celé ČR. Pokud nejste připraveni do toho jít naplno, vyberte si raději místo závodního týmu některý z volnočasových kroužků. DDM Spirála jich má na výběr spousty.

 

Závodění se mě ale první rok netýká, ne?

Týká. Do soutěžních sestav se snažíme postavit každého, kdo poctivě dochází a trénuje. Tedy i nováčky.

 

Prima. Kde se můžu přihlásit?

Možností je víc:

1/ Osobně na náboru. Nejbližší se koná v květnu a červnu 2019, sledujte náš Facebook pro čerstvé informace.

2/ Telefonicky u trenérky. Lenky Kotvové. Zavolejte jí na 604 35 417. Prima je, že se jí rovnou můžete zeptat na všechno, co vás zajímá.

3/ Na mailu exploze@centrum.cz. Tam to bude ale na delší lokte. Teď trávíme víc času v tělocvičně a na závodech než na internetu.

4/ Přes oficiální portál DDM Spirála. Přihlašování pro rok 2019/20 se bude teprve spouštět. Zavolejte ale nejdřív trenérce, aby o vás věděla a držela vám místo. A taky vám řekla, který odkaz se vás týká. Může to být tento, tento nebo tento. Je v nich rozdíl.