Jdi na obsah Jdi na menu

Naše první MČR

Na tento den dlouho nezapomeneme. Nemůžeme ani říct, že se nám splnil sen, protože takovou věc jsme zkrátka nezvažovaly ani v těch nejdivočejších snech. První účast našeho amatérského týmu na Mistrovství České republiky, kam jsme pouze jely nasbírat zkušenosti a přiučit se od zkušené konkurence, nám vyrazila dech a vhrnula slzy štěstí do očí.

Seniorská miniformace EXPLOZE se stala II. VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY 2012. A seniorské duo Míši a Lenky je VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY 2012, čímž získává nominaci na srpnové MISTROVSTVÍ EVROPY ve Franci!!!!!!!

Za celou skupinu bych chtěla poděkovat všem, kdo nám fandili, ať už na místě nebo u svých monitorů. A za sebe bych chtěla poděkovat děvčatům za vzornou reprezentaci. Je mi ctí být trenérkou tak skvělé party!

Zároveň prosím všechny, kdo by nám mohli vypomoci se startem na Mistrovství Evropy, ať už finančním příspěvkem či kontaktem na možné sponzory, aby se mi ozvali na exploze@centrum.cz Jsme jen krůček od splnění životního snu, ale jeho realizace je velmi, velmi nákladná. Děkujeme předem za jakoukoli pomoc. Lenka + Míša