Jdi na obsah Jdi na menu

Míša je Vicemistryně Evropy 2013!!!

Mistrovství Evropy 2013 se konalo na přelomu srpna a září na domácí půdě v Brně. Taková akce přijde asi opravdu jen jednou za život a jsme neskutečně hrdé, že jsme měly tu čest reprezentovat - ne EXPLOZI, ne Prahu, ale Českou republiku.

Mít na sobě český dres, mávat českou vlajkou, nosit českou šálu - všechno najednou dostalo nový rozměr. A postavit se vedle těch nejlepších z Francie, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, ... no zkrátka z celé Evropy, to byl zážitek, na jaký budeme dlouhé roky vzpomínat. 

cesi.jpg

Úžasný kotel a fanouškovský virvál jsme si vychutnaly hned pětkrát, v tolika disciplínách jsme si totiž vybojovaly nominaci národního svazu mažoretek na MČR. A abychom to vzaly stručně, takto jsme dopadly: 

  • Vicemistr Evropy 2013: Sólo senior baton
  • 7. místo:    Duo senior baton
  • 12. místo:  Sólo senior baton
  • 12. místo:  Formace senior baton (součet pódiové formace a defilé)

Ze všech umístění máme neskutečnou radost. Jely jsme si pro zážitky a umístění kolem TOP 10 je prostě bomba. A Míši titul není bomba, ale rovnou EXPLOZE

Děkujeme všem za podporu, jak rodičům, kamarádům, tak i fanouškům a ostatním českým týmům, které si vzájemnou podporou vytvořily nezapomenutelnou atmosféru. Rády bychom řekly, že třeba zase za rok, ale to už bohužel nepřijde. Všechno krásné jednou končí a EXPLOZE - Velká formace senior se tímto vrcholem kariéry loučí. Krásnější odchod jsme si nemohly přát, takže díky všem... Jednou bombičky - navždy bombičky