Jdi na obsah Jdi na menu

Články

Příspěvky

Jsme nově na Facebooku!

1. 3. 2013

Staňte se našimi fanoušky a sledujte nejaktuálnější dění! www.facebook.com/ExplozePraha

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Nábor na druhé pololetí

20. 1. 2013

Do konce února přijímáme děvčata narozená v letech

  • 2007, 2006, 2005
  • 2000 a starší

Přijďte mezi nás! Těšíme se

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Krásné prožití vánočních svátků

20. 12. 2012

a rok 2013 plný úspěchů

přeje svým mažoretkám i fanouškům EXPLOZE. 

pf-2013-exploze.jpg 

Ať se Vám splní i ta nejtajnější přání!

1322-2-cs-a80f70ff14e306c2cd29e6a69797897a.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Začíná nová éra EXPLOZE

3. 11. 2012

Na první soutěži sezóny, kvalifikaci IMC v Dubňanech, se poprvé představuje velká formace senior a velká formace děti. Do těchto sestav jsou zapojena i děvčata, která nastoupila teprve letos v září.

EXPLOZE startuje celkem se šesti choreografiemi - a získává šest postupů do květnového finále!!! Navíc s následujícím umístěním:seniorky-vf.jpg

  • velká formace děti - zlato!!!
  • velká formace senior - stříbro!!!
  • duo senior baton - zlato
  • miniformace senior - stříbro
  • sólo senior baton - bronz
  • sólo senior baton - 4. místo

 deti-vf.jpg

 Děkuji děvčatům za krásnou reprezentaci i rodičům za spolupráci a už se moc těším na finále!

Lenka

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Ocenění pro TJ Sokol Prosek

27. 9. 2012

TJ Sokol Prosek se dostává ohromné cti: Na radnici Prahy 9 přebírá na slavnostním ceremoniálu Cenu starosty Městské části Praha 9 za přínos MČ v oblasti kultury a sportu. Za současnost TJ Sokol Prosek je vyzdvihnuta EXPLOZE.

 

machovi.jpgZa celoživotní práci, obětavost a obrovský přínos MČ je Cenou Městské části Praha 9 oceněn RNDr. Otakar Mach, starosta TJ Sokol Prosek. Totéž prestižní ocenění získává i MUDr. Alena Machová, CSc., manželka pana starosty, cvičitelka a členka představenstva TJ Sokol Prosek. Manželé Machovi se zasloužili o rozvoj TJ Sokol Prosek, vychovali několik generací prosecké mládeže a umožnili několika generacím rozvíjet a realizovat se v oddílech Sokola Prosek. Vše bez nároku na honorář. Za svůj vznik jim vděčí i EXPLOZE, kterou po celou dobu její existence podporují. Jsme proto šťastné, že se manželům Machovým právem dostalo takové pocty - neznáme nikoho, kdo by si jí zasloužil víc.

DĚKUJEME A GRATULUJEME! 

Na TOMTO odkazu naleznete podrobnější informace a fotodokumentaci.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

POZVÁNKA

6. 9. 2012

Do 4. října probíhá na radnici Prahy 9 výstava "Lví silou" k výročí 150 let Sokola. Prezentován je i TJ Sokol Prosek z dob dávných i současných. Běžte se (na sebe) podívat!  Vstup zdarma.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Nové video

5. 9. 2012

Sezóna 2012/13 se návratem z Mistrovství Evropy uzavírá. Ohlédněte se s námi za celým rokem - v sekci Video přibyla novinka. Ve fotogalerii jsou doplněny fotky z akcí na konci školního roku i ME. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Návrat z Mistrovství Evropy

4. 9. 2012

Duo Lenka a Míša se v doprovodu Péti vrátily ze 6denního dobrodružství - výpravy na Mistrovství Evropy 2012 ve francouzském Mazametu. Spolu se zážitkem na celý život si z ME přiváží krásné 9. místo a plní si sen: odteď oficiálně patří do evropské TOP 10. A to navzdory nervozitě, která se do soutěžního vystoupení znatelně promítla. evropska-top-10-pokorena.jpgTo je tak, když člověk strašně moc chce... Holky celé léto tvrdě dřely, tak tvrdě jako ještě nikdy. Soutěžní sestavu nejen že prodloužily a vypilovaly do detailu, ale zvedly náročnost o více než 1 level. Naučily se prvky, které myslely, že se nikdy v životě nenaučí - a to je odměna vůbec největší. Dokázaly překročit hranice svých možností.

V sezóně 2012/13 budou Míša s Lenkou znovu reprezentovat EXPLOZI v disciplíně duo senior baton. Jejich zlepšení tedy můžete vidět na vlastní oči - přijďte je podpořit na nejbližší akci!  

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Naše první MČR

10. 6. 2012

Na tento den dlouho nezapomeneme. Nemůžeme ani říct, že se nám splnil sen, protože takovou věc jsme zkrátka nezvažovaly ani v těch nejdivočejších snech. První účast našeho amatérského týmu na Mistrovství České republiky, kam jsme pouze jely nasbírat zkušenosti a přiučit se od zkušené konkurence, nám vyrazila dech a vhrnula slzy štěstí do očí.

Seniorská miniformace EXPLOZE se stala II. VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY 2012. A seniorské duo Míši a Lenky je VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY 2012, čímž získává nominaci na srpnové MISTROVSTVÍ EVROPY ve Franci!!!!!!!

Za celou skupinu bych chtěla poděkovat všem, kdo nám fandili, ať už na místě nebo u svých monitorů. A za sebe bych chtěla poděkovat děvčatům za vzornou reprezentaci. Je mi ctí být trenérkou tak skvělé party!

Zároveň prosím všechny, kdo by nám mohli vypomoci se startem na Mistrovství Evropy, ať už finančním příspěvkem či kontaktem na možné sponzory, aby se mi ozvali na exploze@centrum.cz Jsme jen krůček od splnění životního snu, ale jeho realizace je velmi, velmi nákladná. Děkujeme předem za jakoukoli pomoc. Lenka + Míša 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články

Skleněná hůlka je naše

2. 6. 2012

Na soutěži "O Skleněnou hůlku" jsme obsadily 1. místo, díky čemuž si tuto krásnou skleněnou hůlku vezeme domů!sdc13270_.jpg

 

Děkujeme všem za podporu :)

EXPLOZE

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Články